Strojový úklid

Naše společnost se mimo jiné specializuje na komplexní strojový úklid chodníků, přilehlé zeleně a vývoz košů. K těmto činnostem využíváme komunální zametací auta, komunální pojízdné elektrické vysavače, valník s cisternou a mycí lištou a lisovací popelářský vůz.

Komunální zametací auta Citycat 2020XL a Citycat 1000.

V rámci projektu čistota II. dostala naše společnost od Ministerstva životního prostředí dotace na tyto dva nové čistící stroje, které jsou v provozu od 4.5.2015. Na celém projektu s námi spolupracoval odbor životního prostředí Městské části Praha 7.

CityCat 2020XL zametací stroj švýcarského výrobce BUCHER Schörling. Dokáže současně zametat dva nestejně vysoké povrchy a skvěle zdolává i příčné nerovnosti. Kromě úklidu chodníků, parků, parkovišť a volných prostranství s předkropem zvládne i  odmetání sněhu při současném posypávání v zimním období.

buchr2020

CityCat 1000 nejmenší kompaktní zametací stroj švýcarského výrobce BUCHER Schörling. Díky šířce pouhých 1100 mm a řiditelností obou náprav je tento kompaktní zametací stroj ideální pro profesionální čištění chodníků, úzkých komunikací a obtížně dostupných míst. V kategorii komunálních strojů 1 m3 nemá CityCat 1000 konkurenci: disponuje nejvyšším sacím i zametacím výkonem a největší nádrží na vodu. CityCat 1000 splňuje nejpřísnější podmínky certifikace EUnited v oblasti redukce prachových částic PM10.

buchr10001

Durso Multimobil 4×4

je univerzálním samojízdným pracovním strojem se šířkou pouhých 1530 mm. Společnost 7U s.r.o. toto vozidlo zakoupila kvůli jeho širokým možnostem rychlé modifikace. V základní konfiguraci je vozidlo třístranným sklápěčem. V průběhu 20 minut je upravitelné na plnohodnotné kropící vozidlo s přední mycí lištou a ručním tlakovým čističem pro detailní ruční dočišťovaní studenou a dokonce i teplou vodou. Toto vozidlo však najde uplatnění i přes zimu, kdy je upravitelné na sypač s velkým předním kartáčem na sníh.

IMG_0481

Mitsubishi Fuso Canter

byl přizpůsoben pro speciální lisovací nástavbu pro vývoz košů. Nástavba má objem 4 200 l a umí odpad stlačit v poměru 1:2. Vozidlo je vybaveno filtrem pevných částic a splňuje normu Euro 6, tudíž znamená menší ekologickou zátěž pro životní prostředí.

 Glutton electric

je elektrický komunální samojízdní vysavač, který naše společnost využívá zejména k úklidu psích exkrementů a vysávání nečistot z míst, kam se při běžném ručním úklidu nedostaneme. Na jedno nabití vydrží tento stroj bez problémů celou pracovní směnu. Díky elektrické technologii nevytváří žádné emise CO2 a má velice tichý chod, takže může být využit kdekoliv a kdykoliv. Obsahuje protiprachový filtr, takže žádný prach neodchází zpět do ovzduší.

glutton

Motorová čtyřkolka Journey Man Gladiator

má široké využití jako výkonný pracovní stroj, aktuálně ji využíváme v zimním období na odklízení sněhu, případně po montáži nástavby slouží jako motorový vysavač psích exkrementů.

čtyřkolka%202

Vážení klienti,

v zájmu ochrany Vašeho zdraví a zdraví našich zaměstnanců jsme se rozhodli regulovat  vstup do našich kanceláří.Prosíme Vás, aby jste k veškeré komunikaci v maximální možné míře využívali naše telefonní čísla a emaily. Pokud toto není možné, můžete nás navštívit v pondělí a středu od 9:00 do 12:00 a od 14:00 do 18:00. Respektujte, prosím, že v jiné dny, Vám bez předchozí telefonické domluvy nemusí být vyhověno.

Před vstupem do objektu si, prosím, nasaďte rouško přes NOS a ústa.

Pro placení nájmu, prosím, primárně využívejte bezhotovostní styk.

Důležitá telefonní čísla:  

–         Předpis nájmu /potvrzení – 778 051 077

–         Technické záležitosti – 774 440 606, 725 726 862, 774 644 447,                                                          725 026 065

–         Havárie – 241 414 141

Děkuji za pochopení a trpělivost.

Mgr. Tomáš Trnka, jednatel společnosti