PÉČE O ZELEŇ

Počátkem července 2018 naše společnost přijala další výzvu, kterou je péče o zeleň MČ Prahy 7. Naší výhodou je dokonalá znalost prostředí, vysoká operativnost a stálá přítomnost v terénu naší městské části. Vážíme si toho, že můžeme být součástí tohoto projektu a těšíme se z možnosti pečovat o zeleň a zpříjemňovat prostředí naší Sedmičky. Z tohoto důvodu jsme pořídili techniku, která nám pomůže udržovat naše okolí v oku milém stavu. Jelikož se snažíme provozovat naše činnosti co nejekologičtěji, rozhodli jsme se pořídit stroje, které technicky zvládnou celodenní provoz v bezemisní elektrické verzi. Zbytek techniky nahradíme elektrickými ekvivalenty hned, jak technologický pokrok zajistí jejich celodenní výdrž.

 

1. zahradní traktůrek, slouží na sekání větších ploch, vyniká výbornou obratností, posekanou trávu sbírá do sběrného koše. Traktůrek má široké využití jak v létě (sekání, sbírání listí), tak v zimě při údržbě chodníků.

traktůrek

2. zahradní sekačka na akumulátor, je schopna s jednou baterií posekat až 800m2 okrasných trávníků. Elektrický pohon je mnohem tišší, ale hlavně neprodukuje v místě provozu žádné emise.

IMG_2155

 

3. Tento model krovinořezu zvládne bez zadýchání celodenní směnu. Slouží k sekání těžce dostupných terénů, svahů a k odstraňování náletových dřevin.

IMG_2161

 

4. Naše plotové nůžky na akumulátor mají opět ekologický a méně hlučný provoz. Jsou určeny k zastřihávání a tvarování keřů a živých plotů.

IMG_2162

 

Vážení klienti,

v zájmu ochrany Vašeho zdraví a zdraví našich zaměstnanců jsme se rozhodli regulovat  vstup do našich kanceláří. Prosíme Vás, aby jste k veškeré komunikaci v maximální možné míře využívali naše telefonní čísla a emaily. Pokud toto není možné, můžete nás navštívit v pondělí od 8:00 do 13:00 a ve středu od 12:00 do 17:00. Respektujte, prosím, že v jiné dny, Vám bez předchozí telefonické domluvy nemusí být vyhověno.

Před vstupem do objektu si, prosím, nasaďte rouško přes NOS a ústa.

Pro placení nájmu, prosím, primárně využívejte bezhotovostní styk.

Důležitá telefonní čísla:  

–         Předpis nájmu /potvrzení – 778 051 077

–         Technické záležitosti – 774 440 606, 725 726 862, 774 644 447,                                                          725 026 065

–         Havárie – 241 414 141

Děkuji za pochopení a trpělivost.

Mgr. Tomáš Trnka, jednatel společnosti