PÉČE O ZELEŇ

Počátkem července 2018 naše společnost přijala další výzvu, kterou je péče o zeleň MČ Prahy 7. Naší výhodou je dokonalá znalost prostředí, vysoká operativnost a stálá přítomnost v terénu naší městské části. Vážíme si toho, že můžeme být součástí tohoto projektu a těšíme se z možnosti pečovat o zeleň a zpříjemňovat prostředí naší Sedmičky. Z tohoto důvodu jsme pořídili techniku, která nám pomůže udržovat naše okolí v oku milém stavu. Jelikož se snažíme provozovat naše činnosti co nejekologičtěji, rozhodli jsme se pořídit stroje, které technicky zvládnou celodenní provoz v bezemisní elektrické verzi. Zbytek techniky nahradíme elektrickými ekvivalenty hned, jak technologický pokrok zajistí jejich celodenní výdrž.

 

1. zahradní traktůrek, slouží na sekání větších ploch, vyniká výbornou obratností, posekanou trávu sbírá do sběrného koše. Traktůrek má široké využití jak v létě (sekání, sbírání listí), tak v zimě při údržbě chodníků.

traktůrek

2. zahradní sekačka na akumulátor, je schopna s jednou baterií posekat až 800m2 okrasných trávníků. Elektrický pohon je mnohem tišší, ale hlavně neprodukuje v místě provozu žádné emise.

IMG_2155

 

3. Tento model krovinořezu zvládne bez zadýchání celodenní směnu. Slouží k sekání těžce dostupných terénů, svahů a k odstraňování náletových dřevin.

IMG_2161

 

4. Naše plotové nůžky na akumulátor mají opět ekologický a méně hlučný provoz. Jsou určeny k zastřihávání a tvarování keřů a živých plotů.

IMG_2162

 

Vážení klienti,

z důvodu epidemie COVID – 19 u našich zaměstnanců je kancelář předpisu nájmu otevřená pouze v pondělí a středu viz níže. Zbylé dny bude tato kancelář zavřena. Vaše požadavky můžete řešit s našimi zaměstnanci přes telefon, na číslech uvedených níže.

Naši zaměstnanci jsou přítomni:

v pondělí od        9:00 – 12:00 a 14:00 – 18:00

ve středu od        9:00 – 12:00 a 14:00 – 18:00, kdy můžete ke komunikaci využít i zvonek vedle dveří. Do zvonku, můžete sdělit svůj požadavek a vyčkat u okénka s mříží na naše zaměstnance.

Respektujte, prosím, že bez předchozí domluvy Vám z důvodu nepřítomnosti nemusí být vyhověno.

Důležitá telefonní čísla:

–         Předpis nájmu /potvrzení – 770 129 213

Děkuji za pochopení.

Mgr. Tomáš Trnka, jednatel