Hledáme technika/techničku pro správu nemovitostí

Hledáme kolegu/kolegyni na pozici provozního technika správy nemovitostí. Naše požadavky jsou: minimálně SŠ vzdělání (technický směr výhodou), znalost práce s PC, pracovní zkušenosti se správou nemovitostí a orientace v dotčených právních předpisech výhodou. Náplň práce: kontrola stavu nemovitostí, jednání s dodavatelskými firmami, komunikace s odbory městské části a statutárními orgány SVJ, zajišťování oprav nemovitostí, revizí apod., administrativní činnost, vyúčtování služeb.

Nabízíme perspektivní zaměstnání, 5 týdnů dovolené, příspěvek na důchodové spoření, stravenky, kartu multisport.

Vaše životopisy, prosím, zasílejte na sprava@7usro.cz

Vážení klienti,

z důvodu vládního nařízení o omezení volného pohybu osob, jsme se v zájmu ochrany Vašeho zdraví a zdraví našich zaměstnanců rozhodli uzavřít naše kanceláře pro veřejnost. Využívejte proto k veškeré komunikaci naše telefonní čísla. Přes telefon si můžete domluvit i vydání potřebných potvrzení – vše je na individuální domluvě. Respektujte, prosím, že bez předchozí domluvy Vám z důvodu nepřítomnosti nemusí být vyhověno.

Pro placení nájmu, prosím, primárně využívejte bezhotovostní styk, případně s platbou vyčkejte do ukončení omezení volného pohybu osob.

Důležitá telefonní čísla:

-         Předpis nájmu /potvrzení – 778 051 077

-         Technické záležitosti – 774 440 606, 725 726 862, 774 644 447

-         Havárie – 241 414 141

Děkuji za pochopení a přeji hodně štěstí.

Mgr. Tomáš Trnka, jednatel společnosti